Perfekcyjnie przeprowadzamy projektowanie ogrodów, zlokalizowanych w mieście Wrocław. Obejrzyj nasze projekty

W ramach szerokiej usługi, jaką jest projektowanie ogrodów, wykonujemy jednostkowe, indywidualne projekty. Zawsze są one spójne z koncepcją naszych Klientów i dostosowane do ich możliwości finansowych. Każdy projekt ogrodu, który wychodzi spod naszych rąk, łączy w sobie funkcjonalność z harmonią kompozycji oraz niepowtarzalnym pięknem kwiatów i ciekawych form roślin. Aby zapewnić kompleksowe i profesjonalne projekty ogrodów, przeprowadzamy wizję lokalną i inwentaryzację terenu, na którym ma powstać zielona strefa. Badamy grunt, ustalamy cele, sprawdzamy, kto będzie korzystał z ogrodu. W oparciu o zebrane dane, w tym dokumentację fotograficzną, opracowujemy plan kompozycyjny i projekt nasadzeń. Równolegle nasi specjaliści przygotowują listę roślin, a także szczegółową wizualizację. Warto podkreślić, że projektowanie ogrodów w wykonaniu naszej firmy może obejmować projekt nawodnienia i naświetlenia, jeśli tylko takie będzie życzenie Klienta.

Projektowanie ogrodów klasycznie i przez internet

Oferujemy projektowanie ogrodów klasycznie i przez internet. Wybierając drugą opcję, czyli e-projekt, można nam zlecić jego przygotowanie online, bez konieczności wizji lokalnej. Wówczas projektowanie ogrodu odbywa się w oparciu o przesłane podkłady: plany, zdjęcia, rysunki i opisy. Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem projektów rewaloryzacji zabytkowych założeń ogrodowych, które są realizowane pod nadzorem Konserwatora Zabytków.

Wrocław to doskonałe miejsce na stworzenie ogrodu, niczym z bajki. Zleć projektowanie fachowcom i bądź spokojny o swój ogród!

Projektowanie ogrodów jest niezwykle odpowiedzialnym zajęciem, jakiego podejmują się wyłącznie Ci, przed którymi sztuka ogrodnicza nie kryje żadnych tajemnic. W zależności od powierzchni przestrzeni do zagospodarowania, praca nad projektem może wymagać zaangażowania wielu specjalistów. Czekają oni na Ciebie w naszej firmie GARDEN, gdzie projekty ogrodów mieszczących się we Wrocławiu powstają z pasji i miłości do natury.

Jeśli chodzi o cennik, nasze usługi ogrodnicze są bardzo zróżnicowane. Od tego, które z nich wybierzesz, będzie zależała ostateczna cena. Zawsze jednak podamy ją jeszcze przed przystąpieniem do pracy, dając Ci możliwość zapoznania się z kosztorysem i wprowadzenia ewentualnych zmian. Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu w mieście Wrocław albo na wsi, mieszczącej się nieopodal stolicy Dolnego Śląska, skorzystaj z naszych usług. Jako profesjonalna firma, która działa w branży już od wielu lat, wykonujemy projektowanie ogrodów, odznaczające się najwyższą jakością. Przykładamy wagę do detali, stosujemy sprawdzone rozwiązania, a przy tym nie boimy się nowatorskich koncepcji. Chcesz mieć bajkowy ogród, który przez cały rok będzie zachęcał do tego, aby w nim przebywać? Od tego jesteśmy! Obszar naszego działania to Wrocław, dlatego z miłą chęcią przygotujemy projekty ogrodów dla wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta. Przez lata zrealizowaliśmy tysiące projektów przydomowych ogrodów, tworząc niepowtarzalne miejsca tam, gdzie nikt się ich nie spodziewał. Zapraszamy.